BÜTÜNSEL YAŞAM KOÇLUĞU

‘Kimseye bir şey öğretemezsiniz, sadece cevabı kendi içinde bulmasına yardımcı olursunuz.’ (Galileo)

Koç (Coach), Fransızca kökenli bir kelime olup “bir yerden bir yere taşıyan” anlamına gelmektedir. Yaşam Koçu ise bireyi bulunduğu durumdan alarak olmak istediği yere ulaşmasında rehberlik eden profesyonel bir yol arkadaşıdır.Yaşam Koçu bunu yaparken kişinin kendi gücünü, potansiyellerini ve yeteneklerini ortaya çıkarması ve kullanmasını sağlamak için etkili yöntem ve teknikler kullanır.

Bütünsel Yaşam Koçluğu programı, kişinin zihinsel, sosyal ve ruhsal alanında gerekli değişimleri ve dönüşümleri sağlar. Sınırlayıcı inanç kalıplarını, düşünce sistemini fark etmesini ve dönüşüme yönelik gerekli adımları atmasına yardımcı olur. Böylece kişinin kendi kararlarını kendisinin almasına ve çözümünü yine kendi içinde bulmasına yardım eder.

Bütünsel yaşam koçluğu,kişinin hayatı bir ve bütün olarak algılamasını sağlayarak, tüm varoluşun ayrılmaz bir parçası olan eşsiz ve mükemmel bir varlık olduğunu fark etmesinde etkili olur.

Eğer kendi başınıza çözmekte zorlandığınız sorunlarınız, ulaşmak istediğiniz hedefleriniz varsa sizde bir profesyonel Yaşam Koçuyla çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bir Yaşam Koçu sizi yargılamaz, eleştirmez, kendi görüşlerini dikte etmez ancak kendiniz ve hayatınız hakkında farkındalık seviyenizin artmasını sağlar. Ve Yaşam Koçunun rehberliğinde henüz fark etmediğiniz yönlerinizi ve potansiyellerinizi keşfedebilir,çözüm odaklı harekete geçebilir ve hedeflerinize doğru yürüyebilirsiniz.

Ayrıca Bütünsel Yaşam Koçuyla çalışarak kendi değerinizi ortaya koyabilir, öz güveninizi artırabilir ve hayata bakış açınızı tümden değiştirebilirsiniz.

Bütünsel Yaşam Koçluğu Programımızda NLP teknikleri, bazı Kuantum Farkındalık ve EFT teknikleri kullanılarak bütünsel bir dönüşüm sağlanması amaçlanmaktadır.

Sevgiyle…