Eğitmenlerimiz

I AYŞE GÜL AĞAR
Her insan hayatta mutlu olmayı hedefler. Bununla birlikte mutlu olduğumuz zamanlar kadar, sıkıntılı zamanlardan da geçebiliyoruz. Acı ve sıkıntılar aslında öğrenmemiz gereken yaşam derslerine verdiğimiz bilinçsiz tepkilerin sonucu olarak ortaya çıkmaktadır. Oysa hayata bakış açımızı farkındalıklar oluşturarak, bilinçli bir şekilde değiştirdiğimizde, hayat keyifli bir oyun haline gelebilmektedir.
Ben de gelişim yolculuğuma,hayatımın bir döneminde acı ve sıkıntı içeren bir devreden geçerken, kişisel gelişim kitapları okuyarak başladım. Gelişim yolculuğunda kitaplardan çok şey öğrenmeme rağmen, bu konuya merak ve ilgim giderek daha da arttı. Bu konuyu daha derin olarak öğrenmek istediğimde ise, birçok teknik ve yöntemle karşılaştım. Birçok yöntem denedim ancak bazılarından faydalanabildim. Daha sonra kendi üzerimde etkili olmuş olan yöntemlerin eğitimlerini almak istedim. Amacım kendi değişimime katkısı olan yöntemlerden çevremdeki insanlarında faydalanmalarını sağlamaktı. Ve on beş yıllık araştırma bilgi ve birikimlerimi aldığım eğitimlerle birleştirdim ve kendi yöntemlerimi geliştirdim. Şimdi danışanlarımdan aldığım pozitif geri bildirimlerle çalışmalarıma sevgiyle devam etmekteyim.
Kişisel gelişimin insanın hayat yolculuğunda yaşamının sonuna kadar devam etmesi gereken bir süreç olduğuna inanıyorum ve insanın kendi gelişimine, mutluluğuna ve iç huzuruna yaptığı her türlü katkının,insan hayatındaki en büyük yatırım olduğunu düşünüyorum.
Hayat yolunuzda ilerlerken hep acı ve sıkıntılı durumlarla karşılaşıyorsanız sizin de rehberlik alma zamanınız gelmiş olabilir. Ayrıca rehberlik almak, hayata daha geniş perspektiften bakmanıza ve kendiniz hakkındaki farkındalığınızı arttırmanıza yardım eder. Rehberlik, her insanın içinde saklı duran ve ortaya çıkmayı bekleyen potansiyellerin önündeki engellerin kaldırılmasını sağlayan önemli bir destektir.Böylece hayat, farkında olarak yaşanan keyifli bir oyun haline geliverir.
Sevgi ve ışıkla…
Çalışmalarım; Kuantum Dönüşüm Çalışmaları, Nefes Koçluğu, Nefes Terapisi, Öğrenci Koçluğu, Kuantum Şifa,

Ayşe Gül Ağar